عکاسی نوزاد در کرج،آتلیه مهرداد

بهترین آتلیه عکاسی نوزاد در کرج

26 دی 1398

عکاسی نوزاد در کرج یکی از چالش برانگیز ترین کارها برای یک عکاس می باشد. تا حدی که فقط داشتن علم و تجهیزات برای این زمینه از عکاسی کافی نیست. زیرا علاوه بر دانش، عواطف انسانی هم در این کار دخیل است. آتلیه عکاسی و فیلم مهرداد میرزائی بهترین آتلیه عکاسی نوزاد در کرج می باشد.

عکاسی نوزاد در کرج،آتلیه مهرداد

نکاتی باید درعکاسی نوزاد رعایت شود که به پدر و مادرهای عزیز اطمینان خاطر دهد. باید قبل ازعکاسی، برنامه عکاسی از نوزاد در کرج را با پدر و مادر نوزاد در میان بگذارید. اینکار کمک می کند تا آنها ریلکس باشند. مثلا استفاده از فلش یا نورپردازی، در چه نقاطی از منزل مایل به عکاسی از نوزاد دلبندشان دارند، لوازمی مثل پتو و یا حوله را اگر مورد نیازتان هست از آنها بخواهید فراهم کنند. از پدر و مادر ها بپرسید که چه زمانی کودکشان سرحال تر است. معمولا ساعات صبح را برای عکاسی از نوزادان انتخاب می کنند. آتلیه مهرداد، بهترین عکاسی نوزاد در کرج سعی در رعایت این موارد و حفظ آرامش پدر و مادر می کند.

باید پدر و مادر نوزاد را وارد چالش عکاسی از نوزاد نمائید تا برایشان جذابتر شود. زمانی را که برای عکاسی در نظر میگیرید حداقل 2 ساعت باشد تا در صورت نیاز به رسیدگی به نوزاد توسط مادر و یا زمان غذای نوزاد، بتوانید کنترل بیشتری بر زمان عکاسی داشته باشید. فراموش نکنید که مشتریان شما چه احساسی به نوزادشان دارند پس شرایطی را فراهم کنید که آرامش آنها را فراهم کند تا ساعاتی به یاد ماندنی برای آنها باشد و از بودن در آن فضای عکاسی از نوزاد دلبندشان لذت ببرند.

ایده استفاده از شرایط منحصر به فرد نوزاد:

شرایط فیزیکی نوزاد مانند کوچکی بیش از حد دستان و پاهای آنها، توانایی خوابیدن در هر شرایطی، حتی چروک های روی دست ها و پاهای نوزاد، از ویژگی های منحصر به فردی است که در عکاسی از نوزاد، عکاسی را لذتبخش می کند. یکی از ایده های عکاسی از نوزاد, عکسبرداری از یک حالت از زوایای مختلف است.

نظرات کاربران